CALL FOR PAPERS: Wole Oko. Nowa seria

12 maja 2016

Zapraszamy do współtworzenia pierwszego numeru półrocznika “Wole Oko. Nowa Seria” – czasopisma związanego z Kołem Naukowym Studentów Historii Sztuki UAM, tworzonego przez studentów i doktorantów IHS UAM.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje: artykuły, recenzje, tłumaczenia o dowolnej tematyce, jednak związane ze sztukami plastycznymi (w przypadku tłumaczeń prosimy o uzgadnianie własnych propozycji z redakcją).

Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę do zakładki informacje dla autorów i do kontaktu z redakcją – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Planujemy wydanie pierwszego numeru na początku semestru zimowego w roku akademickim 2016/17.

Sugerujemy długość pojedynczego artykułu między 30 000 a 40 000 znaków (ze spacjami). Prosimy o przesłanie tekstów do 31 lipca 2016 na adres woleoko@amu.edu.pl .

Wole Oko. Nowa seria – oficjalna strona