SPOTKANIE: Dzień studenta I roku

godz.  9.30 – 14.00

spotkania w BIURZE OBSŁUGI STUDENTA w celu odebrania legitymacji studenckich

godz. 12 – 14.30

możliwość spotkania z przedstawicielkami Szkoły Językowej UAM w punkcie informacyjnym w holu głównym Collegium Historicum (pytania dotyczące lektoratów: zapisy, egzamin certyfikacyjny, test poziomujący i diagnozujący, etc.)

godz. 14

szkolenie „Pierwsze kroki w systemie USOS” dla studentów I roku w sali im. G. Labudy

godz. 15

spotkanie dla studentów I roku I stopnia z Pracownikami Instytutu Historii Sztuki UAM  w
sali im. H. Łowmiańskiego.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Dniu Studenta I roku – uroczystości inauguracji roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 30 września 2019 o godz. 8:30 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. H. Wieniawskiego 1).

Informacje o zapisach na zajęcia z wychowania fizycznego można uzyskać na stronie https://wf.amu.edu.pl, szczegółowych informacji będą udzielać pracownicy Studium Wychowania Fizycznego w czasie spotkania na Wydziale 01.10.2019r.