Podział na grupy

Podział na grupy dla I roku

GRUPA 1

1. Aleksandra Bartosz 12. Barbara Czapczyk 23. Blanka Fiołek 34. Aleksandra Nowicka 45. Wiktor Wika
2. Mateusz Batóg 13. Monika Czyżniewska 24. Miłosz Kocot 35. Miłosz Krasnopolski 46. Mike Urbaniak (gr. 2- ornamentyka, malarstwo)
3. Sylwia Bednarska 14. Katarzyna Dąbrowska

25. Marta Frankowska (gr. 3 – starożytność)

 36. Zuzanna Kapituła  47. Anna Brzynska (gr. 3 – architektura)
4. Zuzanna Bil 15. Milena Dąbrowska  26. Roksana Goralewska  37. Alicja Kęsicka  
5. Sara Bogacka (gr. 2 starożytność) 16. Aleksandra Dera  27. Maria Hałasa  38. Artur Rozumiłowski  
6. Natasza Bosiacka 17. Weronika Dobek  28. Karolina Jankowska (gr. 1- starożytność, ornamentyka, gr. 2- architektura, malarstwo, gr. 3- lektura tekstu)  39. Anna Wójtowicz  
7. Zofia Brunarska 18. Katarzyna Dostatni  29. Jan Kozłowski (architektura gr. 2)  40. Klaudia Kowalska  
8. Kaja Brzezińska 19. Kamil Jastrzębski  30. Anna Jedyńska  41. Kamil Adamiak  
9. Anna Brzostek 20. Diana Dudyńska  31. Nikola Józefacka (gr. 2- ornamentyka, gr 3- ćw. starożytność, malarstwo)  42. Oliwia Adamczyk  
10. Klaudia Chodur 21. Izabella Dunajska  32. Julia Kąkolewska  43.Jakub Kras  
11. Agata Chrzęst 22. Dominika Dzioch  33. Aleksandra Lalik  44. Krzysztof Marciniak  

 

GRUPA 2
1. Maciej Bieniaszewski 12. Malwina Lirka (gr. 1 – starożytność) 23. Weronika Nycz 34. Katarzyna Rzymkowska 45. Wiktoria Przydanek
2. Alicja Danel 13. Marta Łopato 24. Andrzej Skrzypek 35. Marta Sagan 46. Alicja Danel
3. Anna Dobrzyńska 14. Matylda Maciejewska  25. Magdalena Ochman 36. Magdalena Sienkiewicz 47. Anna Dobrzyńska
4. Jan Kacprzak 15. Karolina Maćkała 26. Agata Osek 37. Wojciech Skrzypek 48. Michał Solka (gr. 1 – ornamentyka)
5. Krzysztofa Kornacka (gr 3-malarstwo, lektura tekstu) 16. Arkadiusz Maćkowiak 27. Adrianna Pawłowska (gr. 1 – malarstwo, ornamentyka) 38. Piotr Wlekliński  
6. Emil Kowalik (gr 1 ćw. starożytność) 17. Marta Marcinkowska 28. Marta Pęcak 39. Michalina Skórka  
7. Zofia Szkwarek 18. Jagoda Matecka 29. Olga Piątek 40. Wiktoria Skrzypczak  
8. Agnieszka Krauze 19. Miriam Matysiak ( gr. 3 – lektura tekstu) 30. Ewelina Polkowska 41. Ewelina Bajsztok  
9. Karolina Kwiecień 20. Julia Moder 31. Michał Kucharski 42. Katarzyna Bogusz  
10. Natalia Żychlińska 21. Aleksandra Niemiec 32. Justyna Pszczolińska 43. Kamila Bożko  
11. Filip Wieprow 22. Dorota Nowak 33. Wiktoria Różańska 44. Olga Briks  

 

GRUPA 3
1. Karolina Chwilczyńska 12. Karolina Dejko 23. Edward Kanarecki 34. Aleksandra Nowicka 45. Jakub Warzocha
2. Damian Cichowski 13. Andżelika Dżumak 24. Kinga Prais 35. Matylda Pawełczyk 46. Marcin Włodarczak
3. Monika Cieplik 14. Michalina Ferencz 25. Fabian Rędzikowski (gr 1-architektura, ornament., gr 2-malarstwo, gr 3-starożytność, lektura) 36. Wiktoria Piotrowska 47. Justyna Zaran
4. Katarzyna Ćwiertnia 15. Julia Gadzina (gr. 2 – malarstwo) 26. Paweł Sodzawiczny 37. Daria Przybyła 48. Dominika Zaręba
5. Marta Czechowska 16. Olga Gortych 27. Agata Kawczyńska 38. Paulina Radoszewska 49. Katarzyna Zawal
6. Aleksandra Wielewicka 17. Olga Graban 28. Aleksandra Koszela 39. Paula Raszka  50. Dawid Alesiuk
7. Stella Witkowiak 18. Marta Grandke 29. Ewelina Kowalska 40. Julia Rybicka  51. Zuzanna Kozłowska
8. Karolina Szatkowska 19. Monika Gwizdała 30. Malwina Latek 41. Zuzanna Stefanowska  
9. Dominika Volkovynska 20. Patrycja Kaftan 31. Elżbieta Lewicka 42. Agnieszka Szczepaniak  
10. Wiktor Ster 21. Tomasz Dąbrowski 32. Mieszko Łowżył 43. Marta Talar  
11. Mikołaj Władysiak 22. Ewa Grelowska 33. Katarzyna Noak 44. Justyna Walachowska