WYKŁADY: Sztuka według Piotra Piotrowskiego

20 kwietnia 2017

Instytut Historii Sztuki UAM oraz Centrum Kultury Zamek w Poznaniu serdecznie zapraszają na trzy wykłady z serii „Sztuka według Piotra Piotrowskiego”. O sztuce nowoczesnej w kontekście badań naukowych prof. Piotrowskiego mówić będą prof. Agata Jakubowska, prof. Izabela Kowalczyk oraz dr Magdalena Radomska.

4.05.2017 – prof. Agata Jakubowska – „Twórczość Zofii Kulik w perspektywie Piotra Piotrowskiego”

11.05.2017 – prof. Izabela Kowalczyk – „Zaangażowane pisanie o sztuce Piotra Piotrowskiego”

25.05.2017 – dr Magdalena Radomska – „Historia i geografia sztuki w Europie Środkowo-Wschodniej według Piotra Piotrowskiego”

Wszystkie wykłady odbędą się o godzinie 18:30 w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (Hol Balkonowy, I piętro)