SPOTKANIE: Dzień studenta I roku

24 września 2018

Zapraszamy studentów I roku I stopnia na inauguracyjne spotkanie z Pracownikami Instytutu Historii Sztuki UAM, które odbędzie się 1 października 2018 w gmachu Collegium Historicum (ul. Umultowska 89D) w sali im. H. Łowmiańskiego o godz. 15:00.
Jednocześnie informujemy, iż tego dnia (między godz. 09:30 a 14:00) w Dziekanacie można będzie podpisać umowę studencką oraz odebrać legitymację.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Dniu Studenta I roku – uroczystości inauguracji roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 28 września 2018 o godz. 9:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. H. Wieniawskiego 1).
W trakcie uroczystości odbędzie się wykład  Dyrektora IHS UAM
prof. UAM dr. hab. Piotra Korduby pt. „Architektoniczna biografia Uniwersytetu i miasta”.