MAGIA – WIERZENIA – RYTUAŁY Interdyscyplinarna konferencja Studencko-Doktorancka

18 kwietnia 2023

„[…] magia jest Chaosem, Nauką i Sztuką”

Niezmiernie miło nam zaprezentować Państwu program konferencji pt. Magia-Wierzenia-Rytuały, która odbędzie się 27-28 kwietnia w sali Pod Zegarem w CK Zamek.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wystąpień naszych prelegentów i prelegentek oraz dwóch wykładów – Dr Doroty Łuczak ,,Fotograficzne widma-od okultyzmu do symulakrum.” oraz Dr Katarzyny Dudlik ,,Z duchami przodków nie można igrać. O rytuale pogrzebowym u mykeńczyków.”

W związku z dużą liczbą zgłoszeń postanowiliśmy uwzględnić w programie sesje posterową, która umożliwi czynny udział w konferencji większej ilości osób. Sesja posterowowa odbędzie się podczas przerwy pierwszego dnia. Wówczas prelegenci przedstawią nam swoje pomysły, wspomagając się przygotowanym przez siebie plakatem. W programie przewidziany został również czas na dyskusje dotyczące wystąpień w ramach sesji.

Jeszcze raz dziękujemy za zgłoszenia!

Do zobaczenia na konferencji.