XLIV Seminarium Mediewistyczne im. Alicji Karłowskiej-Kamzowej

25 października 2023

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu, Instytut Historii Sztuki UAM, Instytut Filologii Polskiej UAM zapraszają na XLIV Seminarium Mediewistyczne im. Alicji Karłowskiej-Kamzowej.

Artysta i twórczość artystyczna

Poznań–Toruń 06–08.12.2023 | Biblioteka Raczyńskich, Poznań, Plac Wolności 19, Sala 1W dniach 6 i 7 grudnia wszystkie wystąpienia będą symultanicznie tłumaczone na francuski lub polski.

Société des Amis des Sciences de Poznań (PTPN), Bibliothèque Raczyński de Poznań, Institut de l’histoire de l’art, Université Adam Mickiewicz de Poznań, Institut de philologie polonaise, Université Adam Mickiewicz de Poznań vous invitent au XLIVe Séminaire Médiéviste en hommage à Alicja Karłowska-Kamzowa.

L’artiste et la création artistique

Les 7 et 8 décembre toutes les interventions seront traduites simultanément en français ou en polonais.